Dopłaty do odszkodowań z OC / AC

Miałeś szkodę w ciągu ostatnich 3 lat? Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania

Sprawdź za darmo czy należy Ci się odszkodowanie lub dopłata do odszkodowania OC do wypłaconej rekompensaty

 • Bezpłatna weryfikacja kosztorysu
 • dopłacamy nawet w 48h
 • średnia wysokość dopłaty do odszkodowań 2300zł

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PHU AGATKA Agata Kurowska z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Traugutta 16, NIP 937-143-86-69, REGON 070799414, w celu realizacji usługi bezpłatnej analizy możliwości uzyskania odszkodowania oraz podjęcia bezpośredniego kontaktu w celu przedstawienia oferty handlowej. Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Jestem świadomy(a) przysługującego mi prawa dostępu do treści moich danych, możliwości ich poprawiania oraz tego, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych: Agata Kurowska prowadząca działalność gospodarczą pod firmą: PHU "AGATKA" Agata Kurowska z siedzibą w Jasienicy, Jasienica nr: 1421, 43-385 Jasienica, NIP: 9371438669, REGON: 070794014, w celach związanych z zawartą przeze mnie umową oraz w celu jej wykonywania.

  Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

  Zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej (RODO), w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, usunięcia lub przekazania.

  Dopłaty do odszkodowań OC  – skorzystaj z przygotowanej oferty

  Kierowcy często biorą udział w kolizjach bądź wypadkach drogowych, przy obecnym natężeniu ruchu jest to niestety nieuniknione. Te, niezwykle stresujące wydarzenia, są bezpośrednio powiązane z późniejszym procesem dochodzenia odszkodowania. Proces ten składa się z kilku etapów – spisanie oświadczenia sprawcy lub kontakt z policją, która orzeka o winie, powiadomienie ubezpieczyciela, wizyta rzeczoznawcy odpowiadającego za sporządzenie protokołu uszkodzeń auta. Na samym końcu otrzymujemy kalkulację kosztów naprawy i właśnie tutaj zaczynają się problemy.

  Pomożemy Ci uzyskać dopłaty do zaniżonego odszkodowania

  Kiedy zapoznamy się z kalkulacją przygotowaną przez rzeczoznawcę, najczęściej okazuje się, że odszkodowanie zostało zaniżone i nie pokrywa kosztów naprawy auta. Możemy wtedy skupić się na odwołaniach bądź wejść na drogę sądową. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że istnieje alternatywa – możliwość otrzymania dopłaty do odszkodowań z OC. Zgłoś się do nas, a pomożemy Ci ją uzyskać.

  Odkup odszkodowań to skuteczna usługa, proponowana kierowcom niezadowolonym z uzyskanego odszkodowania komunikacyjnego, którzy nie chcą lub – niezależnie od powodów – nie mogą angażować się w proces sądowy.

  Firma Hoolster proponuje proste, a przede wszystkim skuteczne rozwiązanie – dopłatę do odszkodowania. Chcąc ją otrzymać, należy:
  dopłaty do odszkodowań bielsko biała

  Analiza sprawy
  Skontaktuj się z nami, przedstaw swoją sytuację, a następnie prześlij wymagane dokumenty (polisa, kalkulacja rzeczoznawcy, zdjęcia uszkodzeń, wszelka korespondencja z towarzystwem ubezpieczeniowym itp.), które pozwolą nam określić wysokość dopłaty do odszkodowania oc.
  dopłaty do odszkodowań z oc

  Propozycja dopłaty do odszkodowań z OC
  W ciągu kilku dni po przeanalizowaniu Twojego przypadku skontaktujemy się z Tobą i określimy wysokość dopłaty do odszkodowania komunikacyjnego do zaniżonego odszkodowania, jaką możemy Ci zaproponować.
  dopłaty do odszkodowań z ac

  Podpisanie umowy
  Akceptujesz naszą ofertę? Doskonale! W takim wypadku niezwłocznie wyślemy Ci umowę do wglądu (poprzez e-mail), a następnie listownie otrzymasz egzemplarz papierowy do podpisania. Zapraszamy również do wizyty w naszej siedzibie mieszczącej się w Bielsku-Białej, gdzie też możesz podpisać stosowne papiery i odebrać należną Ci dopłatę do odszkodowania z OC w gotówce.
  dopłaty do odszkodowań bielsko biała

  Wypłata odszkodowania – Dopłaty do odszkodowań komunikacyjnych
  Po odesłaniu podpisanej umowy cesji w ciągu 3-4 dni roboczych otrzymasz dopłatę do odszkodowania. W tym czasie jeszcze raz sprawdzamy, czy nie ma żadnych okoliczności uniemożliwiających nam walkę z ubezpieczalnią (np. zawarta ugoda).
  Zalety
  dopłaty do odszkodowania
  Jeśli ubezpieczalnia wypłaciła Ci zaniżone odszkodowanie, dopłata do odszkodowania to doskonały sposób na odzyskanie należnych Ci pieniędzy. Największym atutem dopłaty do odszkodowania jest szybka wypłata pieniędzy. Nie musisz czekać na zakończenie postępowania, ustaloną kwotę otrzymasz po analizie Twojej sprawy i podpisaniu umowy. Co więcej, otrzymana dopłata do odszkodowania jest bezzwrotna, dlatego wynik procesu sądowego jest dla Ciebie nieistotny.
  Największe dopłaty do zaniżonych odszkodowań – zadzwoń i przekonaj się samemu

  Warto również zwrócić uwagę na to, że w przypadku odkupu odszkodowania Klient przestaje być stroną w procesie sądowym, co oznacza, że nie musi w nim uczestniczyć. Wystarczy, że podpiszesz umowę, a otrzymasz dopłatę do odszkodowania i zapomnisz o toczącym się postępowaniu. Serdecznie zachęcamy do kontaktu.

  Adres

   

  ul. Traugutta 16,
  Bielsko-Biała 43-300
  Telefon